פרסום מודעה
תפריט
בלוג החנויות חפש במפה
תפריט
כלי רכב נדל״ן דרושים לעסק בעלי מקצוע לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל יד שנייה תיירות ונופש לבית ולגן

Harman Kardon AVR 1710: Audiophile Elegance ממותג ידוע

10 ינואר 2024 101
Harman Kardon AVR 1710: Audiophile Elegance ממותג ידוע

Harman Kardon AVR 1710: אלגנטיות אודיופילית ממותג ידוע

Harman Kardon AVR 1710 מגלם אלגנטיות אודיופילית, ומציע שילוב הרמוני של עיצוב מתוחכם וסאונד באיכות גבוהה של מותג ידוע. מאמר זה מדגיש את התכונות שהופכות את הרסיבר 1710 לבחירה מצוינת, ומדגים את מחויבותו לספק אודיו סוחף ואסתטי.

1. עיצוב מפורסם של הרמן קרדון:

  • AVR 1710 מתגאה בשפת העיצוב האיקונית של Harman Kardon, הכוללת אסתטיקה אלגנטית ומינימליסטית. העיצוב, המוכר באלגנטיות שלו, מוסיף נופך של תחכום לכל מערכת שמע, מה שהופך אותה לתוספת ויזואלית לבתים ברחבי ישראל.

2. רווח דיסקרטי:

  • באמצעות הגברה דיסקרטית, הרסיבר 1710 מספק שחזור אודיו חזק ומדויק. טכנולוגיה זו מבטיחה שכל ערוץ נשלט באופן עצמאי, וכתוצאה מכך צליל ברור ודינמי העונה על ציפיות האודיופיל.

3. תצורת ערוץ 7.2:

  • AVR 1710 תומך בתצורת 7.2 ערוצים ומספק במת צליל רב-ממדית. בישראל, שבה חוגגים מגוון ז'אנרים של מוזיקה, משתמשים יכולים ליהנות מאודיו סוחף, בין אם הם מקשיבים למוזיקה, צופים בסרטים או משחקים.

4. תמיכה ב-Dolby TrueHD ו-DTS-HD Master Audio:

  • עם תמיכה ב-Dolby TrueHD וב-DTS-HD Master Audio, הרסיבר 1710 מספק פענוח אודיו באיכות גבוהה. משתמשים ישראלים יכולים לטבול את עצמם בפסי קול קולנועיים, וליהנות מכל העושר והפרטים של פורמטי אודיו מתקדמים.

5. כיול אוטומטי EzSet / EQ III:

  • כיול אוטומטי של EzSet/EQ III מפשט את תהליך ההגדרה על ידי כיול אוטומטי של הגדרות השמע בהתבסס על המאפיינים הייחודיים של החדר. במגוון חללי מגורים ישראלים, תכונה זו מספקת שחזור סאונד אופטימלי על סמך תנאים ספציפיים.

6. מעבר 4K Ultra HD:

  • AVR 1710 כולל רזולוציית 4K Ultra HD עבור תמונות ויזואליות מרהיבות. בישראל, שבה מוערכים מצוינות חזותית, משתמשים יכולים ליהנות מהבהירות והדינמיקה של תוכן 4K משלימים על ידי אודיו באיכות גבוהה.

7. קישוריות Apple AirPlay ו-DLNA:

  • AVR 1710 מספק קישוריות Apple AirPlay ו-DLNA ומאפשר למשתמשים להזרים אודיו באופן אלחוטי מהמכשירים שלהם. תכונה זו משפרת את חווית האודיו, ומאפשרת למשתמשים בישראל לנגן מוזיקה ללא מאמץ מהסמארטפונים, הטאבלטים או המחשבים שלהם.

8. טכנולוגיית GreenEdge:

  • טכנולוגיית GreenEdge של Harman Kardon משפרת את יעילות האנרגיה מבלי לוותר על איכות הצליל. בחברה המודעת לסביבה בישראל, משתמשים יכולים להעריך את האיזון בין טכנולוגיית אודיו מתקדמת וצריכת אנרגיה אחראית.

9. פונקציונליות מרובת אזורים:

  • AVR 1710 מספק פונקציונליות מרובת אזורים, המאפשרת למשתמשים ליהנות ממקורות שמע מרובים במספר חדרים. גמישות זו מתאימה לאורח החיים המגוונים של משתמשים בישראל, ומאפשרת להם ליצור אזורי סאונד מותאמים אישית בבתיהם.

10. תצוגה אינטואיטיבית על המסך ושלט רחוק: - תצוגה אינטואיטיבית על המסך ושלט רחוק ידידותי למשתמש הופכים את הניווט והשליטה לקלים. בקהילה המתמצאת בטכנולוגיה של ישראל, תכונות אלה משפרות את חווית המשתמש הכוללת על ידי הבטחת המשתמשים לנהל בקלות את הגדרות והעדפות האודיו שלהם.

לסיכום, מקלט Harman Kardon AVR 1710 מגלם את המהות של אלגנטיות אודיופילית, המשלב עיצוב נצחי עם טכנולוגיית שמע חדשנית. ה-AVR 1710 עונה על הציפיות של משתמשים בעלי אבחנה בישראל המחפשים גם תחכום אסתטי וגם איכות שמע בלתי מתפשרת - מהגברה בדידה ועד לנוחות של סטרימינג אלחוטי.

הערות

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?