פרסום מודעה
תפריט
בלוג החנויות חפש במפה
תפריט
כלי רכב ...0 נדל״ן ...0 דרושים ...0 לעסק ...0 בעלי מקצוע ...0 לתינוק ולילד ...0 חיות מחמד ...0 מוצרי סלולר ודיגיטל ...0 יד שנייה ...0 תיירות ונופש ...0 לבית ולגן ...0
כלי רכב
נדל״ן
דרושים
לעסק
בעלי מקצוע
לתינוק ולילד
חיות מחמד
מוצרי סלולר ודיגיטל
יד שנייה
תיירות ונופש
לבית ולגן

מדוע נשים מעדיפות רכב פרטי?

25 פברואר 2022 224

ברור שאי אפשר לעשות הרבה באוטובוס. אחוז גדול למדי מהאוטלדיות שולטים בנהיגה בתקופה שלאחר לידת הילדים. זאת בשל הצורך לקחת את הילד באופן קבוע למרפאה, לגן, לבית הספר או לחוגים במעגלים שונים. כמובן שאת יכולה לבקש מבעלך לקחת ולאסוף את הילד, אבל לא כל גבר יכול להרשות לעצמו לעזוב את מקום עבודתו מספר פעמים ביום.

ישנה קטגוריה נוספת של נשים שמתגברות על הפחדים והספקות שלהן, עוברות את מבחני רישיון הנהיגה שלהן ונוהגות. אלו הנשים שהקניות ממלאות עבורן תפקיד חשוב בחיים. רכב אישי בהחלט מקל מאוד על הנסיעה לחנויות ומרכזי קניות שונים. בנוסף, סיבה טובה לקניית רכב היא חוסר הרצון לסחוב שקיות כבדות של מצרכים מהסופר עד הבית. בעיה זו רלוונטית במיוחד עבור נשים בהריון ואותן נשים שיש להן התוויות נגד להרמת משקולות.

יש עוד לא מעט סיבות שבגללן נשים עולות על ההגה, אבל לרובן יש עדיין ספקות וקצת חששות לגבי תחזוקת רכב, מצבי חירום בתנועה וכו'.

לא פעם עולות שאלות: "מה לעשות אם הרכב נתקע ולא מתניע?", "איך לצאת מהחול או הבוץ אם האוטו תקוע ואין מי שיעזור ולחלץ אותו על כבל? ", "מה אם המכונית תתקלקל בכביש מהיר רחוק מהעיר?

במקרים כאלה, הדרך הקלה והמהירה ביותר היא להתקשר לגרר, שהטלפון שלו תמיד צריך להיות בהישג יד. אין צורך לשאול אף אחד או להסיח את דעתו מהעבודה. כמובן שזה יתרון גדול אם יש לכם קרובי משפחה או חברים שתמיד מוכנים לעזור במצבים כאלה.

עם זאת, במציאות, מצבים קיצוניים כאלה אינם מתרחשים לעתים קרובות כל כך, ואתה לא צריך לפחד מהם, במיוחד אם אתה יודע מה לעשות במקרה כזה.

כל הצרות האלה הן רק אי נוחות זמניות. על המאזניים גוברים על העצמאות, הנוחות ומהירות התנועה ברחבי העיר, הנרכשת עם כניסתה של מכונית אישית.

הערות

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?