פרסום מודעה
תפריט
בלוג החנויות חפש במפה
תפריט
כלי רכב ...0 נדל״ן ...0 דרושים ...0 לעסק ...0 בעלי מקצוע ...0 לתינוק ולילד ...0 חיות מחמד ...0 מוצרי סלולר ודיגיטל ...0 יד שנייה ...0 תיירות ונופש ...0 לבית ולגן ...0
כלי רכב
נדל״ן
דרושים
לעסק
בעלי מקצוע
לתינוק ולילד
חיות מחמד
מוצרי סלולר ודיגיטל
יד שנייה
תיירות ונופש
לבית ולגן

דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​מעבר דירה

03 פברואר 2022 275

מעבר לדירה חדשה תמיד מלווה בקשיים, וגם לאחר יום קשה, כאשר נראה שהכל כבר במקום המגורים החדש, מתחיל תהליך ארוך וקשה של הרכבת רהיטים וניתוח כל ה"טוב".

כדי להפוך את התהליך למהיר ואפילו מהנה, השתמשו בטיפים הבאים. ראשית, כאשר עוברים למקום מגורים חדש, אתה צריך לברר את כל המאפיינים של הארכיטקטורה, הכניסה, דלתות הכניסה, הנוכחות של אינטרקום. ראשית, ערכו תכנית למעבר, חשוב לבנות את עדיפות הייצוא והיבוא של דברים ורהיטים. אם אין רהיטים או מכשירי חשמל, אז ניתן להזמין במשלוח עד הבית.

ערכו רשימה של קופסאות וחבילות, מספור כל אחת מהן. העיקרון הטוב ביותר הוא לשים דברים דומים לדומה - למשל, עדיף לארוז את כל המכנסיים בתיק גדול או בקופסה, ולשים אביזרי אמבטיה במקום אחד. יש לאחסן פריטים שבירים עטופים במגבות נייר או בד, רצוי למלא חללים ריקים בעיתונים, קלקר או גומי קצף. הקפידו לסמן קופסאות עם פריטים שבירים במדבקות מדליקות ולהזהיר מובילים.

הערות

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?